referencie1


RNDr. Anetta Farkašová

Riaditeľ ľudských zdrojov, Head of Human resources - UNIQA poistovňa, a.s.

Ako vedúca oddelenia personálneho rozvoja R+V Poisťovňa, a.s., som s Jurajom spolupracovala niekoľko rokov. Jeho školenia boli vždy dynamické a plné humoru. Jeho špecializáciou boli najmä školenia predaja, manažérskych zručností a komunikácie.


 referencie2

 

Marta Klačanová

Director - European Financial Corporation, s.r.o.

Na školeniach s Jurajom nie je nikdy nuda! Okrem profesionálnych informácií dokáže pridať vždy niečo navyše! V jeho prezentáciách je množstvo príkladov a praktických rád ! O tom, že sú jeho školenia a tréningy kvalitné, svedčí aj to, že jeho služby využívame už niekoľko rokov.


referencie3

Ing. Alexandra Findrová

Gold Lion Slovakia - TIENS Slovakia, s.r.o.

Naši distribúrori sa tešia na každé školenie s Jurajom. Má pre nich vždy pripravené nie len obchodné a manažérske postupy, ale aj príhody a historky z praxe. Ja osobne považujem Juraja Kvasa za profesionála, ktorý dokáže veľmi jednoducho a výstižne podávať informácie.


referencie4

Ing.Peter Pobeha

Generálny riaditeľ - SAD Žilina,a.s.

Absolvovanie školenia komunikácie so zákazníkom spolu s tréningom praktických situácii pre zamestnancov našich klientských centier sa odzrkadlilo vo zvýšenej kvalite nami poskytovaných služieb. Vzhľadom na dosiahnuté výsledky uvažujeme s podobným školením aj pre našu rozhodujúcu kategoriu zamestnancov – vodičov autobusov. Vodiči autobusov sú náš kľúčový kapitál. Stoja v prvej linii a od nich v rozhodujúcej miere závisí ako príjmu naši cestujúci poskytované služby.


referencie5


PhDr. Ing. Juraj Popluhár

Generálny riaditeľ SAD Trenčín, a.s

So školeniami komunikačných zručností, ktoré pre nás realizoval Mgr. Juraj Kvas sme boli veľmi spokojní. Naši zamestnanci, ktorí sa ich zúčastnili, vysoko ocenili profesionálny no zároveň veľmi ľudský prístup lektora k preberaným témam ako aj k nim samotným. Keďže neustály rozvoj komunikačných schopností a zručnosti našich zamestnancov sú pre našu spoločnosť veľmi dôležité, sme veľmi radi, že sme takéto školenia mohli pre nich zabezpečiť a zorganizovať.


referencie6


Richard Bartík

Konateľ spoločnosti, Alfa Life s.r.o.

Získavanie odporúčaní je v našom biznise veľmi dôležitá téma. Oceňujeme preto výborné lektorské zručnosti v kombinácii s vysokou úrovňou vedomostí. Sme radi, že počas školenia odznelo veľa užitočných informácií aj praktických rád, vďaka ktorým budú naši spolupracovníci v kontakte s klientom úspešnejší. Ďakujeme.


referencie7

Petra Svobodová

Key account manager - Allianz pojišťovna a.s., Česká republika

Spolupráce s Jurajem Kvasem byla vždy velice inspirující, pozitivní, lidská, uvolněná a plná krásného humoru.Juraj je naprostý profesionál, Má velmi blízko k lidem, dokáže rychle navnímat, co skupina potřebuje a když je to třeba, volí individuální přístup!


referencie8


Ing. Jozef Tomaškovič

Konateľ spoločnosti BRASCO EU, s.r.o.

Vždy sa veľmi tešíme na školenia s Jurajom Kvasom. Nielenže si zopakujeme dôležité veci z nášho podnikania, ale sa aj zabavíme pri preberaných témach. Juraj podáva informácie jednoducho, zrozumiteľne a vtipne!


referencie9

PhDr. Dušan Gallo

ZDRUŽENIE OBCÍ REGIONÁLNE VZDELÁVACIE CENTRUM MARTIN – riaditeľ

Využívame školenia realizované Jurajom Kvasom pri vzdelávaní rôznych kategórií predstaviteľov miestnych samospráv /primátorov, starostov, hlavných kontrolórov, ekonómov, účtovníkov.../. Pomáhajú im rozvíjať komunikačné a prezentačné zručnosti a riešiť konfliktné situácie, s ktorými sa stretávajú. Prednáša pútavým a pre účastníkov prijateľným neformálnym spôsobom s využitím praktických príkladov zo života.